Právě se nacházíte:

Aerobic

Historie šk. rok 2007/2008Ve šk. roce 2007/2008 se Aerobic Team Xko Praha rozrostl o další členy. Začaly jsme trénovat i více sestav - pódiovku, sestavy sportovního aerobiku a dva fitness týmy.

Historie šk. rok 2007/2008

Děvčata vybojovala 16x zlato, 18x stříbro a 16x bronz, z toho 3x bronz byl za týmové sestavy.

Pódiová skladba
Až do ledna 2008 holky trénovaly sestavu UKLÍZEČKY s drobnou úpravou ve složení (Kačka Smíšková, Terka Tydlitátová, Lenka Tydlitátová, Danča Hlubučková, Bára Kynzlová, Bára Lupačová, Dáda Pokorná, Jitka Růžičková, Bára Hoffmannová). Na soutěži Děti fitness obsadily 3. místo, na postupovém kole ATS pro oblast Čechy 4.místo a postoupily tak na MČR, kde se umístily na 4. místě.

Fitness týmy
Od roku 2008 jsme začaly trénovat také fitness týmy.
Fitness tým kadet STEP (Terka Doutnáčová, Lucka Schmiedhamerová, Domča Trinkmocová, Míša Dufková, Bára Lupačová, Nikola Vrtišková, Andrea Vlková) - 10. místo AE & Fitness Cup Brno, 11. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 6. místo Velká cena Kutné Hory, 10. místo Děti fitness, 9. místo AE & Dance Sport Festival Kladno, 4.místo Chodovské Berušky, 4. místo AE & Fitness Basic Cup

Fitness tým junior AEROBIK - CANDYMAN (Lenka Tydlitátová, Jitka Růžičková, Kačka Smíšková, Terka Tydlitátová, Dáda Pokorná, Bára Kynzlová, Danča Hlubučková) - 3. místo Velká cena KH, 5. místo Děti fitness, 6.místo AE & Fitness Basic Cup, 5. místo MČR Děti fitness

Sportovní aerobik
Tým 11-13 let (Kačka Smíšková, Danča Hlubučková, Dáda Pokorná) - 7. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 3. místo AE & Fitness Basic Cup  ´07
Tým 14-16 let (Lenka Tydlitátová, Danča Hlubučková, Dáda Pokorná) - 2. místo Velká cena KH (pouze Danča + Lenka), 5. místo AE & Fitness Basic Cup
Tereza Tydlitátová zahájila svou kariéru ve sportovním aerobiku na závodech AE & Fitness Cup Brno v březnu 2008, kde obsadila 24. místo, 25. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 20. místo AE & Dance Sport Festival Kladno, první postup do finále a 15. místo AE & Fitness Basic Cup, 1. místo Velká cena KH
Kateřina Smíšková zahájila svou kariéru ve sport. aerobiku na květnových závodech AE & Dance Sport Festival Kladno, kde jí o jedno místo utekl postup do finále, a tak obsadila 17. místo, první postup do finále a 13. místo AE & Fitness Basic Cup, 2. místo Velká cena KH

Soutěžní Aerobic Master Class
Lenka Tydlitátová - účast ve finále NSAMC Kralupy, 2. místo Wellness AE Class, účast ve finále NSAMC Brno, 2. místo Wellness AE Class, 1. místo Chodovská hvězda, 1. místo Děti fitness, 3. místo AE + 2.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 5. místo O pohár Barta Simpsona, 4. místo AE + 4. místo STEP NSAMC Č.Most, 6. místo postupový SAMC, účast v semifinále MČR SAMC, 1. místo 3D IMAX
Kateřina Smíšková - účast ve finále NSAMC Kralupy, 3. místo Wellness AE Class, účast ve finále NSAMC Brno, 4. místo Wellness AE Class, 2. místo Chodovská hvězda, 3. místo Děti fitness, 5. místo AE + 3.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 4. místo O pohár Barta Simpsona, 2. místo Petřínský pohár, 2. místo AE + 2. místo STEP NSAMC Č.Most, 1. místo NSAMC Ml. Boleslav, 1. místo postupový SAMC, Top 120 Miss Aerobik,  2. místo MČR SAMC, 2. místo Velká Cena KH, 1. místo 3D IMAX
Tereza Tydlitátová - 3. místo NSAMC Kralupy, 3. místo Wellness AE Class, účast ve finále NSAMC Brno, 2.místo Wellness AE Class, 1. místo Chodovská hvězda, 2. místo Děti fitness, 4. místo AE + 5.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 2. místo Miss Aerobik tour,  1. místo O pohár Barta Simpsona, 1. místo AE + 1. místo STEP NSAMC Č.Most, 4. místo NSAMC Ml. Boleslav, 4. místo postupový SAMC, Top 30 Miss Aerobik,  4. místo MČR SAMC, Top 30 finále Miss Aerobik, 3. místo Velká Cena KH
Daniela Pokorná - účast v semifinále NSAMC Kralupy, účast ve finále NSAMC Brno, 3. místo Wellness AE Class, účast ve finále Chodovská hvězda, účast ve finále Děti fitness, 2. místo 3D IMAX
Lucie Schmiedhamerová - účast v semifinále NSAMC Louny, 3. místo Pohár Prahy 6, účast ve finále NSAMC Č.Most, 2. místo 3D IMAX
Daniela Hlubučková - účast ve finále Děti fitness, 3. místo 3D IMAX
Barbora Kynzlová - účast ve finále Děti fitness

Soutěž s vlastními sestavami 3D IMAX
1. místo Kateřina Smíšková, 3. místo Tereza Doutnáčová, 1. místo Dáda Pokorná, 2. místo Danča Hlubučková, 3. místo Lenka Tydlitátová, 4. místo tým Rockerky (Kačka, Dáda, Lenka)

Historie šk. rok 2006/2007

Ve šk. roce 2006/2007 se Aerobic Team Xko Praha rozšířil o další členy. Došlo k rozdělení tréninků na děti 5-7 let, komerční aerobik 8-15 let, tréninky závodních sestav - pódiové skladby a sportovní aerobik.
V týmech získala děvčata 1x stříbro, v jednotlivcích 3x zlato a 1x stříbro. Celkově tedy 3x zlato a 2x stříbro !

Pódiové skladby
Na podzim roku 2006 ještě děvčata trénovala sestavu RIO DE JANEIRO (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná), se kterou obsadily na soutěži Aerobic Team Show - semifinále pro Čechy  9. místo.
S novou sestavou UKLÍZEČKY (Kačka Smíšková, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná, Bára Veselková, Aneta Francová, Jitka Růžičková, Lenka Tydlitátová, Terka Tydlitátová, Týna Fingerhutová) holky obsadily na soutěži Jarní Pohár Sokola Jinonice 6. místo, Chodovské berušky 2. místo.

Také naši jednotlivci byli na soutěžích velmi úspěšní.
Terka Tydlitátová - Petřínský pohár 1. místo, nepostupový SAMC Praha 5. místo, účast na MČR SAMC
Kačka Smíšková - Chodovská hvězda účast ve finále, nepostupový SAMC Praha 1. místo, účast na MČR SAMC
Dáda Pokorná - Chodovská hvězda účast ve finále, účast na MČR SAMC
Danča Hlubučková - Chodovská hvězda účast ve finále
Anička Smejkalová - Chodovská hvězda 1. místo
Lenka Tydlitátová - Chodovská hvězda účast ve finále, Pohár Prahy 6 2. místo, Petřínský pohár 4. místo, účast na MČR SAMC
Žaneta Marečková - účast na MČR SAMC

Historie šk. rok 2005/2006

Ve šk. roce 2005/2006 trénovaly děti v Xku 2x týdně a pro zájemce o soutěžní formy přibyl trénink ještě v pátek. Kristýna Moučková založila Aerobic Team Xko Praha, jehož členky se úspěšně účastnily soutěží v pódiových skladbách a Master Classů. V roce 2006 se také konalo první letní soustředění.

Vybrané děti byly zařazeny do první pódiové skladby CRAZY FROG (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Nikola Čablová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová), se kterou se na soutěži Chodovské berušky v řijnu umístily na 2. místě.
Od ledna 2006 trénovaly holky novou sestavu RIO DE JANEIRO (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná, náhr. Kristýna Křivská), se kterou obsadily na Chodovských beruškách v dubnu 2. místo a na soutěži Aerobic Team Show v červnu v Havířově obsadily 4. místo.

Na lednovém postupovém SAMC se umístila Kačka Smíšková v kat. 8-10 let na 9. místě a Anička Smejkalová v kat. 11-13 let na 11. místě. Obě děvčata postoupila na MČR v SAMC !

Historie šk. rok 2004/2005

V roce 2004 se Kristýna Moučková začala ve Sportovně-relaxačním centru Xko věnovat dětskému aerobiku. V té době probíhaly tréninky jen dvakrát týdně a děti se účastnily pouze soutěží Master Class (listopad, leden, březen).