21. Břevnovský masopust 2015

21. Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 17.2.2015 a letos stejně jako loni vyjde od KC Kaštan, Bělohorská 150. Sraz masek je v 15.45. 

V 16 hodin bude uděleno masopustní právo starostou Prahy 6 a průvod se vydá za náležitého veselí masek i ostatních návštěvníků na svoji cestu po Bělohorské až k hotelu Pyramida, kde bude pochována basa. Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníci. Dorazí i kejklíř Vítek se svoji družinou a dlouhorukými Chudadly a další maškary. 
 
Během průvodu bude pro masky připraveno občerstvení. Masopustní veselí končí u hotelu Pyramida, kde na všechny čeká pravá česká zabijačka s posezením, hudbou a tancem. Pro děti je připraveno divadlo a žonglérská škola kejklíře Vítka a na závěr večera jeho ohňová masopustní show.
 
Čerstvé jitrničky, jelita, tlačenka, polévka, guláš a jiné, samozřejmě pivo a teplé nápoje přichystá hotel Pyramida. Dětské masky dostanou malý dárek a deset nejkrásnějších (nejnápaditějších), dětských masek bude jako vždy odměněno cenou. Bubínky, řehtačky, trumpetky aj. s sebou.
 
Maškarní bál, se koná v sobotu 21.února 2015 od 19:00 - 02:00 v hotelu Pyramida Praha 6 - Břevnov.
Letos je téma masek "RETRO". 
Nejoriginálnější masky budou hodnoceny ve dvou kategoriích a dostanou hodnotné ceny.
Je připravena i bohatá tombola (např.zapůjčení automobilů na víkend s plnou nádrží, sud piva, poukazy do restaurací a prodejen, kosmetické a uzenářské balíčky atd.). Taneční skupina zahraje až do 2:00.
 
Vstupenky k sezení v ceně 290,- Kč je možné objednat na adrese: