Čarodějnice se slétají na Ladronce

Do parku Ladronka se letos po sedmé slétnou malé i velké kouzelnické bytosti. Tradiční pálení čarodějnic 30. dubna začne již od 15 hodin a zábava potrvá až do noci.

"Na programu budou sporty, hry, soutěže, divadelní představení a koncerty kapel Žlutý pes a Airfare. Nebude chybět ani opékání špekáčků a písničky u táboráků," zve starostka Městské části Praha 6 Marie Kousalíková. Vstup na akci je zdarma.

Čeká vás řada soutěží jako je volba "Miss čarodějnice" a "Čarodějnice na kolečkách", kterých se mohou zúčastnit jen skutečné čarodějnice v pořádném kostýmu. Kdo se nestihne namaskovat doma, může se „doupravit“ v našem čarodějném salónu šerednosti. Zúčastnit se soutěží je nejen skvělá zábava, soutěživé tipy si navíc mohou z Ladronky odnést nádherné ceny, např. horské kolo, letenky do Evropy, sportovní vybavení, hry a mnoho dalšího.

Na kouzelníky všeho věku čekají workshopy, taneční škola, sportovní aktivity a závody, stánky plné hraček, šperků i dobrot a samozřejmě špekáčky, hudebníci a ohniště. Adrenalin rozproudí exhibice na u-rampě s novou překážkou Funbox line. Jiskra přeskočí při slavnostním zapálení hranice, kterou s paní starostkou rozhoří ty nejhezčí čarodějnice s titulem Miss.

Na hlavním podiu uvedou dvě zasloužilé čarodějnické moderátorky taneční představení studia Primavera nebo vtipné představení divadla Buchty a loutky. Celodenní rej bude doprovázet beatboxer Jonáš Mlejnek. Hudební program vyvrcholí hned dvěma koncerty, na Ladronce zahrají kapely Žlutý pes a Airfare. Po setmění se park rozzáří světelnou show skupiny Pyroterra.

Čarodějnice na Ladronce letos podpoří nadaci Terezy Maxové pomáhající opuštěným a znevýhodněným dětem. Návštěvníci si budou moci zakoupit tašky z ekologického materiálu. Výtěžek z prodeje půjde dětem, které potřebují naši pomoc.

Soutěžit s Čarodějnicemi na Ladronce můžete již od 1. dubna. Přihlaste se přes internetové stránky www.carodejnicenaladronce.cz do soutěže i-ksicht a vyhrajte voňavý věnec buřtů. Stačí ukázat svou pravou kouzelnickou tvář světu. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce hlasů.

Více na: www.carodejnicenaladronce.cz www.facebook.com/carodejnicenaladronce .