Český marketing - dodavatel databází

5. 08 2010 | Společnost Český marketing s.r.o. vznikla z nejschopnějších databázových a programátorských specialistů a manažerů několika direct marketingových firem, firem které nebyly ani za několik let schopny svými rozhodovacími postupy a investicemi postavit skutečně funkční, komplexní, aktuální a také datově vzájemně klíčovaný systém direct marketingových databází, který náš marketingový trh tak silně postrádá.

Společnost Český marketing s.r.o. vznikla z nejschopnějších databázových a programátorských specialistů a manažerů několika direct marketingových firem, firem které nebyly ani za několik let schopny svými rozhodovacími postupy a investicemi postavit skutečně funkční, komplexní, aktuální a také datově vzájemně klíčovaný systém direct marketingových databází, který náš marketingový trh tak silně postrádá. Náklady na miliony vrácených adresných zásilek a slepých telefonátů ročně vždy nakonec zaplatíte vy odběratelé databází a donedávna jste neměli jinou možnost, než se s těmito ztrátami smířit.

Doba zastaralých filtračních nástrojů nad omezeným počtem informačních položek k výběru na jednom CD již skončila. Přišla doba profesionálních filtrací v zájemně propojených datových zdrojích s miliony záznamů a miliardami položek. Přišla doba vzájemně propojených legálních databází firem, osob, domácností a majetku.

Naše společnost vám nabízí řešení, které poskytuje nejen širokou škálu zdrojových dat pro jejich vzájemnou filtrační kombinaci, aktualizace gigantických databází, přesnou filtraci apod., ale zároveň poskytuje formáty výstupů, které dokáže přesněji zpracovat a rozeslat samotná Česká pošta a další distribuční agentury. Součástí našich výstupů jsou ZDARMA zhomologované adresy a je pro nás standardem předávat databáze tzv.nasvazkované na PSČ nebo v mapových nebo datových formátech distribučních rajonů přes GIS Geografický informační systém, kde používáme MapInfo Professional.

Naším cílem je spokojenost našeho zákazníka a k tomu směřují všechny personální, manažerské, datové i softwarové systémy naší firmy. Nabízíme datové analýzy našich dat proti datům jiných konkurentů, testovací projekty, na kterých si můžete vyzkoušet naše data, speciální ceny, speciální datové služby a zejména otevřenou komunikaci s námi.

Mluvte s námi, ptejte se a chtějte se dozvědět o direct marketingových databázích co nejvíce! Teprve pak budete schopni zadat správný požadavek, dobře se rozhodnout a vybrat toho nejlepšího dodavatele. Uděláme maximum proto, abychom to byli právě my.

http://www.ceskymarketing.cz

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Kreativně a jinak!

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO