Co nového se děje v salonu Foxy s

Náš salon Foxy¨s stále zdokonaluje své služby a stále sleduje nové trendy. Tým našich kadeřníků se pravidelně školí v prostorách jedné z největších kadeřnických firem v naší republice ve firmě Alterna, jejíž výrobky používáme a máme s nimi velice dobré zkušenosti.

Zákazníci jsou spokojení s kvalitou výrobků, která se projevuje na jejich vlasech. Jednotlivé řady této vlasové kosmetiky jsou určeny pro různé typy vlasů. Naši kadeřníci Vám poradí , jakou řadu vlasové kosmetiky můžete používat a hlavně jak ji používat. I používání je velice důležité. Třeba málokdo ví, že vlasy si máme mýt v záklonu a ne předklonu. Kolik z nás žen, si myje hlavu tak, že se skloní do vany a sprchuji si vlasy. Vidíte i mytí vlasů je věda. A proč tomu tak je ?? Vlasy v předklonu si zacucháme a lámou se nám, ale v záklonu se s vlasy nic neděje. Jemně si je projměte a spláchněte vodou. A další rada, vite, že si nemáte vehementně masírovat pokožku hlavy ?? Proč ? Protože pokožka se vzbudí a začne více vylučovat maz a tím máte vlasy mastnější. Jak říká moje babička, někdy jsou rady nad zlato.

 A to je vše v kosmetice Alterna velice dobře rozčleněno a zohledněno. Alterna přichází stále s inovací svých výrobků , stále je zdokonaluje. A proto my, můžeme VÁM, poskytnout dokonalou službu. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitě výrobků i o kvalitě našeho týmu kadeřníků.

Salon Foxy's, U Průhonu 13, Praha 7, areál bývalého Holešovického pivovaru/

www.foxys.cz