Další semestr cvičení v Monkey’s Gym

Monkey's Gym na Šestce připravil další semestr moderního cvičení pro děti. Žhavou novinkou jsou víkendové kurzy in-line bruslení.

Komfortní prosklená tělocvična, kurzy denně 9-19h, velký výběr lekcí pro děti od 0,5 roku do 7 let, zkušení lektoři, kvalitní metodika, cvičení na gymnastickém nářadí, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace, bezproblémové omluvy a náhrady, dětský koutek a cafe pro rodiče – to vše nabízí Monkey’s Gym v OC Šestka. A navíc – zkušební hodina je zdarma! Přijďte si vyzkoušet prémiové cvičení pro vaše nejmenší, zábavné narozeninové oslavy nebo si vyberte z bohatého víkendového programu!

Právě o víkendech totiž budou probíhat PŮLDENNÍ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let. Tým Monkey's Gym má bohaté zkušenosti, propracovanou metodiku, spoustu pomůcek i super lektory, kteří umí z učení udělat zábavu. VÝSLEDKY JSOU VIDĚT OPRAVDU BRZY! Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. První termín sobota 22.9. dopolední nebo odpolední blok. Více info, termíny kurzů a rezervace na monkeysgym.cz, facebook/monkeysgym nebo na čísle 775 16 16 11.

https://www.oc-sestka.cz