Dětský bazárek v OC Šestka

11. 04 2016 | Tolik oblíbené bazárky dětského zboží opět na Šestce! Připravte si vše nadbytečné od svého odrůstajícího dítka nebo přijďte prostě nakoupit za nejlepší cenu.  

Přesné termíny naleznete níže. Kdokoliv má zájem o prodej zboží po dětech, kontaktujte prosím naši agenturu a registrujte se včas na bazarek@goodevent.cz. Bazárky startují každou třetí sobotu v měsíci od 16:00 hod. ve Family centru.

Dětský bazárek oblečení, botiček, hraček, ale i spousty jiných věcí, které vaše ratolesti už nepoužívají...

Přijďte tyto věci vyměnit, prodat jiným maminkám či tatínkům, případně darovat projektu "podpora matek s dětmi" pod záštitou Armády spásy. Vámi darované věci se dostanou dětem, které to potřebují! Armáda spásy pracuje s maminkami a dětmi, které jsou v tísni. Pomáhají jim jak sociálně, tak ekonomicky. Cílem je, aby dítko zůstalo u maminky a nebylo umístěno do výchovného ústavu...

Každou třetí sobotu v měsíci od 16:00 do 19:00 hod v jednotce mezi Porcelán outlet a prodejnou Bepon v přízemí našeho obchodního centra.

Termíny nejbližších akcí:

Sobota 16. 4. 2016, 16.00 - 19.00 hod.
Sobota 21. 5. 2016, 16.00 - 19.00 hod.
Sobota 18. 6. 2016, 16.00 - 19.00 hod.

Přijďte s dětskými věcmi, budete si moci zapůjčit stůl, štendr na rozmístění vašich věcí. Ramínka na šaty je nutné mít vlastní.

PRAVIDLA

Dětský bazárek slouží k prodeji, výměně či darování DĚTSKÉHO oblečení, vybavení. Do sortimentu lze zahrnout také těhotenskou módu.
Každý účastník bazárku si odpovídá za své věci.
V případě, že účastník nabízí na bazárku oblečení pro dospělé, bude z bazárku vykázán (výjimku tvoří těhotenská móda).
Účastníci jsou povinni dbát pokynů koordinátorů dětského bazárku, kteří jsou vždy přítomni.
Family centrum je pro prodávající otevřeno od 15.30 hod.
Každý účastník má k dispozici jeden stůl, jeden věšák a jednu židli. Vybavení pro účastníky má omezenou kapacitu a je k dispozici do vyčerpání zásob.
Účastníci se musí registrovat na emailu bazarek@goodevent.cz. Registrace je spuštěna vždy od 6. dne v měsíci, kdy se bazárek koná. Bez registrace není možno se účastnit.

http://www.oc-sestka.cz/

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Kreativně a jinak!

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO