Dětský bazárek v OC Šestka

Tolik oblíbené bazárky dětského zboží opět na Šestce! Připravte si vše nadbytečné od svého odrůstajícího dítka nebo přijďte prostě nakoupit za nejlepší cenu.  

Přesné termíny naleznete níže. Kdokoliv má zájem o prodej zboží po dětech, kontaktujte prosím naši agenturu a registrujte se včas na bazarek@goodevent.cz. Bazárky startují každou třetí sobotu v měsíci od 16:00 hod. ve Family centru.

Dětský bazárek oblečení, botiček, hraček, ale i spousty jiných věcí, které vaše ratolesti už nepoužívají...

Přijďte tyto věci vyměnit, prodat jiným maminkám či tatínkům, případně darovat projektu "podpora matek s dětmi" pod záštitou Armády spásy. Vámi darované věci se dostanou dětem, které to potřebují! Armáda spásy pracuje s maminkami a dětmi, které jsou v tísni. Pomáhají jim jak sociálně, tak ekonomicky. Cílem je, aby dítko zůstalo u maminky a nebylo umístěno do výchovného ústavu...

Každou třetí sobotu v měsíci od 16:00 do 19:00 hod v jednotce mezi Porcelán outlet a prodejnou Bepon v přízemí našeho obchodního centra.

Termíny nejbližších akcí:

Sobota 16. 4. 2016, 16.00 - 19.00 hod.
Sobota 21. 5. 2016, 16.00 - 19.00 hod.
Sobota 18. 6. 2016, 16.00 - 19.00 hod.

Přijďte s dětskými věcmi, budete si moci zapůjčit stůl, štendr na rozmístění vašich věcí. Ramínka na šaty je nutné mít vlastní.

PRAVIDLA

Dětský bazárek slouží k prodeji, výměně či darování DĚTSKÉHO oblečení, vybavení. Do sortimentu lze zahrnout také těhotenskou módu.
Každý účastník bazárku si odpovídá za své věci.
V případě, že účastník nabízí na bazárku oblečení pro dospělé, bude z bazárku vykázán (výjimku tvoří těhotenská móda).
Účastníci jsou povinni dbát pokynů koordinátorů dětského bazárku, kteří jsou vždy přítomni.
Family centrum je pro prodávající otevřeno od 15.30 hod.
Každý účastník má k dispozici jeden stůl, jeden věšák a jednu židli. Vybavení pro účastníky má omezenou kapacitu a je k dispozici do vyčerpání zásob.
Účastníci se musí registrovat na emailu bazarek@goodevent.cz. Registrace je spuštěna vždy od 6. dne v měsíci, kdy se bazárek koná. Bez registrace není možno se účastnit.

http://www.oc-sestka.cz/