Do Čech přichází metoda, která za oceánem funguje už 40 let

Unikátní a jedinečnou metodu cvičení, která má v USA míru úspěšnosti 94% v boji proti bolesti kolen, kyčlí, beder, ramen apod. můžete vyzkoušet již tuto sobotu v Praze. Změní váš pohled na lidské tělo.  

Co je metoda FitPainFree® 
Pokud do svého života přijmete metodu FitPainFree®, stane se to skutečností život bez bolesti a ve zdraví. Pokud vás trápí bolesti beder, ramen, kolen atd., tato metoda vám ukáže cestu ke zdraví. To zní lákavě, že?
Tato metoda se dívá na člověka v souvislostech jako na systém, hledá příčiny bolestí a ty odstraňuje, aby se už nevracely. Když dnes jdete za lékařem, že vás bolí koleno – léčí vám koleno. Ale příčiny bolestí kolen mohou být např. ve zkrácených nebo ochablých svalech v oblasti kyčlí. Dnešní lékaři jsou na vysoké úrovni, velmi specializovaní, ale člověk jako celek jim zmizel.


 
Bolesti koen, beder, krku, loktů, pat atd. rychle mizí
Cviky metody FitPainFree® jsou velmi jednoduché a klienti jsou vždy překvapení, jak na ně jejich tělo reaguje. Jak rychle se dostanou z bolestí do kondice.
Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Když nějaký sval nepracuje, jeho práci převezme jiný sval. Ale ten má svoji práci, takže vlastně pracuje za dva. Zákonitě se dříve či později unaví, přetíží a tělo nám to dá najevo bolestí. Pomocí cviků metody FitPainFree® „donutíme“ všechny svaly správně fungovat. 

Kde metodu vyzkoušet
Je několik možností – online lekce, individuální konzultace. Můžete s ev metodě vyškolit nebo začít tím, že půjdete na tříhodinový workshop. Zde získáte metodický materiál se zásobníkem 10 cviků, které si můžete cvičit doma nebo je naučit ostatní.

Workshop v Praze
Na workshopu 23. 10. 2021 v Praze, zažijete teorii i praxi metody FitPainFree®. Tento poslední letošní workshop vám dá možnost zaměřit se na sebe a svoje tělo a také vám k tomu poskytne dostatek času. Budete přemýšlet o fungování našeho těla, o tom, co cítím já, co cítí klient, jak navést klienty správně do cviku a jak cvik zařadit do lekce. 3 hodiny plné cvičení a rozboru cviků, přátelské atmosféry a sdílení rozdílných pohledů na naše tělo. Jednoduše řečeno - představíme vám základy metody FitPainFree®.

Seznamte se s metodou FitPainFree®
Tato cvičební metoda vznikla pomocí selského rozumu a anatomických atlasů. My jsme zjednodušili její přenos na běžnou populaci a učíme širokou veřejnost i odborníky jednoduché účinné cviky spolu se všemi důležitými souvislostmi. Zkrátka cvičební metoda 21.století, která nás zachrání od bolestí zad, loktů, krku, kyčlí apod.
Pokud patříte mezi osobní trenéry, lektory skupinových lekcí nebo vedete sportovní kroužek a máte touhu pomoci svým klientům, jak nejlépe můžete, vyzkoušejte náš workshop základů metody FitPainFree


 
Potřebujeme to “správné” kompenzační cvičení 
Kompenzační cvičení jsou uvolňovací, protahovací a posilovací cviky, které mají za úkol „něco“ kompenzovat, tedy vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž. Poslední dobou však především nedostatek pohybu, sedavý způsob života a vadné držení těla.
Naše tělo je stvořeno z pohybu a k pohybu. Potřebuje denní pohyb, aby bylo tělo zdravé a funkční. Pokud si totiž představíme např. osm hodin ve špatné pozici u PC, nemáme jinou šanci, než zařadit účinné kompenzační cviky do každého dne. 

Jednoduché řešení
Metoda FitPainFree® přibližuje toto téma odstraňování bolestí pohybového aparátu běžné populaci tak, aby dobře pochopili, kde je příčina jejich zdravotních problémů a mohli je jednou pro vždy vyloučit ze svého života.
Odborníkům pak přináší novou cestu, jak klientům pomoct od jejich bolestí pohybového aparátu a dále s nimi budovat zdravé tělo.
Chcete ji vyzkoušet? Máte jedinečnou možnost zažít poslední workshop letošního roku – 23. 10. 2021 v Praze. 

Nehodí se vám termín? Nevadí - pojďte na online lekce. Zvládnete to a budete překvapení, jak jednoduché a účinné toto cvičení je.

Ideální také pro mladé nadšené studenty,  sportující i trenéry
Metoda FitPainFree jako komplexní pohled na lidské tělo je samozřejmě také skvělou volbou pokud ještě studujete a chcete se v budoucnu věnovat svým klientům, trávit čas ve fitku nebo na workoutovém hřišti a mít postaráno o svobodný a zdravím naplněný život.
Osobních trenérů je na trhu tisíce, ale těch kvalitních, kteří umí pomoci i s bolestí a rozumí tělu a jeho fungování, je jako šafránu. Proto pokud vás tato kariéra láká, využijte workshop k seznámení se s novým moderním pohledem na svět a získejte konkurenční výhodu. Kompenzační cvičení budou zkrátka potřebovat všichni.

www.fitpainfree.com