Jak se bude Šestka měnit

Už v druhé polovině roku 2018 jsme rozšířili nabídku obchodů a modernizovali interiér našeho centra. Zdaleka nekončíme. Jaké nové obchody a další novinky pro vás aktuálně připravujeme?

Máme obří radost z toho, jak jste přijali novou pobočku České pošty. Měsíčně ji využije několik tisíc z vás, což je báječný stav. V posledních týdnech loňského roku jsme u nás na Šestce dále otevřeli:

Familio Papírnictví s výtvarnými i kancelářskými potřebami
Ottas Service zaměřený na opravy a příslušenství mobilních telefonů
Don Pealo s širokou nabídkou mj. značkových vín a prémiových destilátů
Desigual/TimeZone s oblíbenou módou pro ženy a dívky
BIOOO.cz s voňavou nabídkou zdravé a čisté kosmetiky, drogerie nebo potravin
Těsně před Vánoci stihla otevřít také restaurace KFC, která se stala základem nového food courtu. A vlastně i nabídky jídla a pití. Tu u hlavního vstupu v lednu rozšířil z parkoviště krásný, designový stánek Fruitisimo s čerstvými přírodními džusy i zmrzlinami.

Náš food court se ale teprve začíná měnit! V polovině březnu otevřou v nových, světlých a moderních provozech Prima Bašta s nabídkou tradičních vydatných českých jídel. A zároveň se k nám 1. dubna vrátí Asia Sun, ovšem pod názvem Lai Lai. Během letošního roku ještě otevřeme jedno asijské bistro, zaměřené výhradně na autentickou vietnamskou kuchyni, tzv. street food.

Ani to není zdaleka vše. V dubnu otevřeme v 1. patře novou kavárnu Tretters Café. O měsíc později originální italský Pizza a Pasta point, v květnu se naše nabídka naopak rozšíří o originální Running Sushi Sumo. Už v březnu době skončí bistro Cactus, v červnu naopak přivítáme skvělou indickou restauraci Satyam.

Zkvalitnění a rozšíření nabídky ve food courtu půjde ruku v ruce s rekonstrukcí sezení pro vás, strávníky. Práce začnou ještě v prvním čtvrtletí a potrvají zhruba dva měsíce. Výsledkem bude nádherný prostor, se zelení, příjemnými, organickými materiály, značkovými nábytkem, poskytující dostatek soukromí i prostoru na soustavný úklid. Předem se však omlouváme se omezení provozu a dočasné snížení komfortu.

Pracujeme také na prodejnách. Vedle úžasného showroomu O2 ještě v lednu zahajuje ve větších prostorách prodej Relax s kvalitní nabídkou lyžařských a slunečních brýlí a další sezónní nabídky pro venkovní aktivity. Na nových prostorách budeme pracovat také s parfumerií Yves Rocher.

Během března projde kompletní rekonstrukcí hračkářství Pompo.  Od začátku února do poloviny března bude uzavřena prodejna domácích potřeb a nádobí Tescoma. Už nyní můžeme slíbit parádní výsledek - třeba na úrovni SCANquilt nebo Blue Style. Novým přírůstkem bude směnárna Exchange, ve finále jsou i jednání s prodejnou DVD/CD a dalších zábavných médií, stejně jako se zcela novou módní značkou.

Souběžně investujeme do vaší ještě větší pohody. A obsazujeme další jednotky tak, aby Šestka už letos plná až po střechu skvělých značek v krásných obchodech.

https://www.oc-sestka.cz