Jim Beam v novém luxusnějším kabátě

14. 06 2016 | Jim Beam po dlouhé době přináší nový design celého portfolia. Od poloviny roku 2016 se na více než 100 trzích po celém světě objeví ve zbrusu nových lahvích a baleních. Aktualizovaný design tak bude lépe reprezentovat prémiový bourbon, který je již více než 200 let pečlivě připravován podle rodinné receptury.  

Lahev Jim Beam je nyní odvážnější, s graficky čistšími popisky, portréty mistrů palírny Jim Beam a známým „růžicovým“ logem. Produkty v prémiové řadě, která zahrnuje i oblíbený bourbon Jim Beam Devil‘s Cut, nyní mají hranatější tvar lahve a kvalitní matný papír etikety. 

„Po sedm generací a více než 220 let rodina Beamů vyrábí jeden z nejlepších bourbonů na světě a nové prémiové balení nyní ještě lépe odráží tuto nepopiratelnou kvalitu,“ řekl Albert Baladi, prezident Beam Suntory. 
„Je to další milník v historii mé rodiny,“ řekl Fred Noe, mistr palírny Jim Beam, který je zástupcem již sedmé generace rodiny Beamů. A dodává: „Vždycky jsem byl hrdý na to, že tváře všech našich mistrů destilatérů se dívají z lahví Jim Beam po celém světě. A pocit je to ještě lepší, když vím, že si z nich lidé nalévají to nejlepší, co mohou mezi bourbony najít."

Společnost Beam Suntory, třetí největší světový výrobce  prémiových destilátů, aktuálně přináší na český trh také dlouho očekávanou novinku: Jim Beam Double Oak. Tento bourbon zraje v čerstvě vypálených sudech z amerického bílého dubu - stejně jako všechny Kentucky Straight Bourbony od Jim Beam, a pak je přemístěn na druhé období zrání do dalšího stejně ošetřeného sudu. Tento dvoustupňový výrobní proces umožňuje bourbonu delší a intenzivnější kontakt s vypálenou vrstvou dřeva, z níž získává výjimečnou, hlubokou a skvěle vyváženou chuť.

Výsledkem je bourbon whiskey jemné, ale intenzivní chuti, která vyniká, pijete-li ji samotnou i při podávání s ledem. Vychutnat si můžete vůni vanilky i kouřové náznaky páleného dřeva, které se ještě zintenzivňují  a jsou provázeny dubovou chutí s bohatými stopami karamelu. Na závěr vám na patře spočine výrazná kořeněná chuť dubového dřeva.
 

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Kreativně a jinak!

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO