KBELY – rodinné bydlení na dosah centra Prahy

Když jsme připravovali krásný mezonetový byt v pražských Kbelích na prodej, velmi hezky jsme si popovídali s majitelkou bytu. Třeba o tom, proč si čtyřčlenná rodina kdysi koupila tento byt.

V současné době manželé dokončují stavbu rodinného domku v blízkosti Kbel, a proto se rozhodli tento nádherný byt prodat. Jen se mrkněte a sami si odpovězte, jak na Vás byt působí.  A teď už 2 otázky na paní majitelku.

Vzpomenete si na první dojmy, když jste poprvé vstoupila do bytu.
Jednoduše to bylo ono. Hodně prostoru, zdálo se mi to taky hodně praktický. Nahoře dva pokojíky s koupelnou pro mé děti, dole naše ložnice, společný obývák a koupelna s pračkou. Taky jsem koukala, zda je tu dostatek prostoru pro vestavěné skříně, které jsme tu nechali udělat na míru.

A proč zrovna Kbely?
Hledali jsme něco za Prahou, ale s dobrou dostupností do úplného centra Prahy. Máme rádi přírodu, procházky, klid a pokud možno nebýt na centru Prahy závislí co se týče vybavenosti. Naši kamarádi se zmínili o novostavbě v Kbelích, tak jsme se sem přišli podívat. A bylo to super rozhodnutí. Přímo v areálu je klidná, rodinná atmosféra. Cítím se tu bezpečně. Často jezdíme na výlety do okolí, nebo na procházku. Dcera chodí do jezdecké školy v zámku Ctěnice. Tam se na ní jezdím dívat a vždycky si společně dáme něco dobrého v místní ctěnické restauraci.

Obytný areál, ve kterém se byt nachází, tvoří zástavbu obytných domů s tenisovým kurtem, pískovištěm a malým parkem pro děti. Prostor mezi domy je osázen zelení, domy mají bezbariérový vstup, schody a výtah od podzemního podlaží, kde jsou garážová stání. Konkrétně k tomuto bytu patří 2 garážová stání ( samostatný park lift pro 2 auta ). A prostor pro kola či kočárky tu najdete taky.

Mějte se hezky. A jestli se Vám byt a okolí Kbel líbí, zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás. Na tom ostatním se domluvíme.

Věra www.veravrankova.cz. 773 133 399, vera@veravrankova.cz

Výlety do okolí:
http://muzeumprahy.cz/zamecky-areal-ctenice/
http://www.stezky.info/naucnestezky/ns-vinor-satalice.htm
https://www.jenstejn.cz/volny-cas-a-kultura/hrad/
https://www.infocesko.cz/content/praha-hlm-jezdectvi-jizdarna-ctenice-praha-9.aspx

Užitečné odkazy:
https://www.kbelynasdomov.cz
http://www.nekuracke-restaurace.cz/1400-Kavárna-u-parku-Kbely
http://granary.cz
https://www.praha19.cz
http://www.praha19.cz/documents/zdravotni_stredisko.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/Letiště_Praha-Kbely

Nejznámější památky:
http://www.vhu.cz/muzea/zakladni-informace-o-lm-kbely/
http://www.kbely.tv/video/392-historie-kbel-majak
https://kbely.farnost.cz