Právě se nacházíte:

Koncerty ve Hvězdě

V neděli 3. června 2012 zahájila starostka Prahy 6 Marie Kousalíková tradiční cyklus koncertů ve Hvězdě. První koncert probíhal nově, přímo v prostoru letohrádku Hvězda.

Cyklus zahájil "Koncert ve znamení tanga” v podání známého houslisty Jaroslava Svěceného za doprovodu Ladislava Horáka (akordeon a bandoneon) a Miloslava Klause (kytara). Koncertu se účastnilo více než 180 diváků, zejména z řad seniorů. Návštěvníci, pro které by byla cesta k letohrádku příliš dlouhá, mohli využít elektrovláček, který jezdil od konečné stanice MHD Petřiny.

Kdo nestihl koncert ve znamení tanga, nemusí zoufat. Do obory se může vydat i v dalších dvou červnových nedělích a poslechnout si koncerty, které budou pod širým nebem před letohrádkem Hvězda. Na prvním z nich, tuto neděli 10. června od 15 hodin, se představí stočlenný orchestr základních uměleckých škol pod vedením dirigenta Libora Peška. Následovat bude v neděli 17. června od 17 hodin koncert malého dechového orchestru Ústřední hudby Armády České republiky.
 
Srdečně Vás zveme na tyto hudební představení.