Které problémy vám pomůže vyřešit vlastní vířivka?

Zdraví máme jen jedno. Tuto větu jistě slýcháte často, a pravděpodobně s ní také souhlasíte. O naše zdraví je zkrátka potřeba pečovat. A dobrým pomocníkem nám při péči o naše zdraví může být vlastní venkovní vířivka. S jakými zdravotními problémy nám vířivka může pomoci? A proč je dobré mít svou vlastní?  

Máte hodně práce? Vracíte se domů unavení, stresovaní, bolí vás za krkem nebo vás bolí celá záda? Máte artritidu? Trpíte nespavostí? Snažíte se zhubnout? Se všemi těmito problémy Vám může pomoci vlastní vířivka.

Stres

Pokud jste často stresovaní, vlastní vířivka, do které budete mít přístup kdykoliv, Vám může pomoci tyto situace zvládat lépe. Kvalitní hydromasáž způsobuje uvolnění svalového napětí, a tím nám pomáhá odbourávat stres. 

Bolest zad

Bolest zad je v dnešní době velice častým problémem. Zejména při celodenním sezení u kancelářského stolu můžeme v zádech cítit nepříjemné pnutí. Díky cílenému proudění horké vody dochází k hloubkovému prohřátí svalů a jejich uvolnění. 

Artritida

Vířivá vana je velmi vhodná i pro osoby, které trpí artritidou. Horká voda pomáhá stimulovat krevní oběh a odstraňuje otoky kloubů způsobené artritidou. 

Problémy s nespavostí

Pobyt v teplé vodě společně s hydromasáží vaše tělo prohřeje, uvolní a příjemně unaví. Díky tomuto procesu se vám bude mnohem lépe usínat a váš spánek bude navíc hlubší a kvalitnější. 

Hubnutí

Pobyt ve vířivce se doporučuje dokonce i při hubnutí. Teplá voda zlepšuje cirkulaci krve a způsobuje rychlejší odbourávání tuku. 

Abychom vyjmenovali všechny blahodárné účinky vířivých van, museli bychom pokračovat velmi dlouhým seznamem. Výhody vlastní vířivky jsou tedy nesporné. Kde ale pořídit tu správnou? 

Chcete-li si pořídit kvalitní vířivku s nízkými provozními náklady, tichým chodem a velmi snadnou údržbou, velmi vhodnou volbou pro vás jsou vířivky kanadské značky Canadian Spa International®. V ČR tyto vířivé vany výhradně nabízí společnost SPA Studio s.r.o., jejíž showroomy najdete v Praze, v Ostravě a v Mladé Boleslavi.