Novoroční číše vína s diplomaty

Starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková se ve čtvrtek 12. 1. 2012 setkala s diplomaty na tradiční akci Novoroční číše vína. Pozváni byli velvyslanci a chargé d´affaires zastupitelských úřadů, které mají sídlo velvyslanectví nebo rezidence na Praze 6.

Setkání se konalo v Pelléově vile. Ve svém projevu starostka popřála všem přítomným mnoho zdraví a úspěchů v roce 2012. Přítomni byli i zástupce starostky René Pekárek, radní Veronika Vymětalová, Ondřej Balatka, tajemník úřadu Jan Holický a předseda zahraniční komise RMČ Praha 6 Roman Štěpař.

Z diplomatů potvrdili účast na tomto setkání zástupci zemí jako je Saúdská Arábie, Egypt, Pákistán, Indie, Filipíny, Malajsie, Mexiko, Slovensko, Irán, Bulharsko, Norsko, Libye, Turecko, Argentina, Portugalsko, Ukrajina, Alžírsko, Venezuela, Kazašsko, Rusko, Slovinsko, Řecko, Chorvatsko, Peru, Izrael, Německo, Belgie, Velká Británie, Irák, Španělsko, Uruquay, Polsko, Kuba, Kanada, Švýcarsko, Libanon, Ázerbajdžán a Čína. Dále pak také zástupce Apoštolské nunciatury.