Právě se nacházíte:

Přijďte se k nám válet!

Během hodinového cvičení uvolnítě namáhané a ztuhlé tělo, zrelaxujete a zároveň obnovíte přirozené lidské křivky. Yamuna Body Rolling (YBR) metoda je velmi populární v USA, kde ji řada lidí vyhledává jako efektivní neinvazivní proceduru k zpětnému získání ladných křivek a přirozené lidské krásy.

YBR je revoluční a ozdravující přístup k lidskému tělu založený na postupném tlaku různě velikých míčků se speciálním povrchem. Během hodinového skupinového cvičení uvolnítě namáhané a ztuhlé tělo, zrelaxujete a odbouráte nahromaděný stress a zároveň obnovíte přirozené lidské křivky Vašeho těla.

"Dejte mi týden a změním Váš život." Yamuna Zake

YBR má veliký potenciál přeorganizovat a vytváří tak v organizmu pozitivní a trvalé změny. Míčky působí na svaly velmi systematickým způsobem a navrací tak lidské křivky do původních tvarů. Přináší každému větší protažení, uvolňuje napětí a nepříjemnou ztuhlost v těle, zvyšuje průtok krve, čímž podporuje hojení.
Během hodinového cvičení uvolnítě namáhané a ztuhlé tělo, zrelaxujete a zároveň obnovíte přirozené lidské křivky. Metoda je velmi populávní v USA, kde ji řada lidí vyhledává jako efektivní neinvazivní proceduru k zpětnému získání ladných křivek a přirozené lidské krásy.

Více zde: http://www.pilatesczech.cz/skupinove-cviceni/yamuna-body-rolling

Přijďte si s námi také ZACVIČIT na Pilates STROJÍCH! Pořádáme také skupinové hodiny Pilates pro širokou veřejnost. Více na pilatesczech.cz nebo přímo rezervace na  http://rezervace.pilatesczech.cz