Společenský večer Prahy 6 pomáhal

V pátek 15. června uspořádala Městská část Praha 6 v hotelu Praha 19. ročník Společenského večera Prahy 6 ve spolupráci s Kontem Bariéry. Tato tradiční akce měla již podruhé benefiční charakter. Celkový výtěžek 202 000 korun prostřednictvím nadace Konto Bariéry putoval do rukou devítiletého Jakuba Větrovského z Prahy 6. Devítiletý Jakub se narodil s postižením a je na vozíku. Praha 6 tak pomohla mladé rodině z Prahy 6, která vzorně pečuje o zdravou holčičku i postiženého Jakuba. 

V pátek 15. června uspořádala Městská část Praha 6 v hotelu Praha 19. ročník Společenského večera Prahy 6 ve spolupráci s Kontem Bariéry. Tato tradiční akce měla již podruhé benefiční charakter. Celkový výtěžek 202 000 korun prostřednictvím nadace Konto Bariéry putoval do rukou devítiletého Jakuba Větrovského z Prahy 6.

Devítiletý Jakub se narodil s postižením a je na vozíku. Praha 6 tak pomohla mladé rodině z Prahy 6, která vzorně pečuje o zdravou holčičku i postiženého Jakuba. Jakub a jeho rodiče potřebují, aby občas někdo zaskočil a pomohl při přepravě do školy, na plavání, na cvičení, na hipoterapii. Mají díky tomu také čas a prostor věnovat se o tři roky mladší dceři. Proto finanční prostředky, které jim daruje Praha 6, použije rodina na asistenční péči.