Právě se nacházíte:

Toč světem

Roztočte to o prázdninách, ať to stojí za to! Točíš filmy? Je ti do 20 let? Chceš se ukázat?  

Pražský filmový kufr je tvoje jedinečná příležitost! Tak se přihlaš! www.prazskyfilmovykufr.cz/registrace

Dům dětí a mládeže v Praze 6 v tomto roce pořádá 1. ročník soutěžního festivalu mladých filmařů Pražský filmový kufr. Jedná se o několikaměsíční projekt, který je určen dětem a mladým tvůrcům do 20 let. Uzavírka soutěže je 17. září, ale autoři – jedinci nebo tvůrčí týmy - mohou své snímky přihlašovat průběžně a porovnávat je s ostatními na internetových stránkách festivalu.

Tématem soutěže je „Můj svět“ a lze ho zpracovat ho podle zájmu a zaměření jako hraný, dokumentární, případně animovaný film. Pro milovníky filmového střihu je navíc připravena zvláštní kategorie film do minuty.

Během října 2017 proběhne na internetových stránkách https://www.prazskyfilmovykufr.cz/ divácké hlasování o Cenu diváka, na kterém se mohou podílet všichni zájemci o soutěžní snímky. Filmy nakonec posoudí odborná porota složená z významných osobností českého filmového a divadelního světa. Nejlepší snímky ze všech kategorií a jejich autoři budou slavnostně oceněni 11. listopadu během festivalového dne v kině Dlabačov.

Všechny podrobnosti a průběžné informace jsou k dispozici na výše uvedených internetových stránkách a facebookovém profilu www.facebook.com/prazskyfilmovykufr.

http://www.ddmp6.cz