Tři lidé se zranili při srážce policejního auta s Felicií

Tři lidé byli zraněni při srážce policejního auta s osobním vozem Škoda Felicia, která se stala včera po 19:00 na křižovatce Michelské a Hodonínské ulice v Praze. Dvě zranění jsou vážná. Policisté, kteří mířili k případu vandalství, vjeli do křižovatky s rozsvícenými výstražnými světly, řekla ČTK mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Nehodu nyní na místě vyšetřuje dopravní policie. Bližší okolnosti srážky zatím nejsou známy.

"Ve voze Škoda Felicia byl zraněn řidič a spolujezdkyně. Oba dva byli na místě ošetřeni a převezeni do nemocnice. Zranění utrpěl také jeden z policistů, který byl rovněž převezen do nemocnice," uvedla Kropáčová. "Dva lidé utrpěli zranění vážného charakteru, třetí byl zraněn lehce," řekla ČTK mluvčí pražské Zdravotnické záchranné služby Jiřina Ernestová.

Policisté byli přivoláni k případu vandalství. "Kousek od místa, kde došlo k nehodě, měla skupina vandalů ničit auta," sdělila policejní mluvčí.

Obě vozidla zůstala po nehodě v křižovatce, takže policisté museli až asi do 20:40 řídit provoz. Nyní již je místo srážky bez problémů průjezdné.

zdroj: ČTK