Právě se nacházíte:

Vypich 2011

Program pro celou rodinu, ukázky činností policie, hasičů a záchranářů, BESIP Team, divadlo, soutěž o zajímavé ceny a mnoho dalšího.

Prezentace činnosti jednotlivých pražských domů dětí a mládeže: jízda na koni, orientační běh, divadlo, výtvarné dílny, točení na keramickém kruhu, deskové hry, letecké modely, kolejiště, sebeobrana, odpalovací stojan na baseball a softball, jízda na Rotosedu, lanová pyramida, lezecká stěna, skákací boty, žongléři, trampolína, skákací hrad, …

Soutěž o zajímavé ceny

DIVADÉLKO ROMANETO – divadelní představení

Ukázky techniky a činnosti:         
- Městská Policie Hlavního Města Prahy
- Hasičský Záchranný Sbor Hlavního Města Prahy
- Policie České Republiky
- Vězeňské služby ČR, ukázka výcviku psů, zásahu vězeňské služby, prohlídka služebního vozidla
                               
- HELPÍK ukázky první pomoci
- Centrum PARAPLE nejen informace o dobrovolnickém programu
- PPOMOC projekt První pomoc
- BESIP Team je unikatní promo akcí Ministerstva dopravy – BESIP. Tento ojedinělý projekt upřednostňuje osobní zážitek před nudným vysvětlováním. V rámci putování po České republice umožňuje BESIP Team všem účastníkům silničního provozu vyzkoušet simulátor nárazu a zažít tak čelní náraz motorového vozidla do pevné překážky při rychlosti 30 km/h. BESIP Team dále přiváží základní informace o pravidlech silničního provozu, expozici dětských autosedaček, správnou výbavu jízdního kola nebo autolékárničky a řadu dalších informací a zkušeností. Návštěvnící stánků BESIP Team si také mohou vyzkoušet automobilový nebo motocyklový trenažér nebo jen tak posedět se šálkem kávy a zhlédnout krátké vzdělávací filmy o tom, co nejčastěji porušujeme v rámci bezpečnosti silničního provozu a jaké to může mít dopady.

Vstup na akci volný.

www.praha6.cz