Zapaříme před prázdninami

Na 16. a 17. června jsme pro vás na Šestce připravili mimořádnou akci. Čekají vás dva dny plné her na PC a X-box. U nás si můžete vyzkoušet oblíbené hry e-sportových hráčů, ale i herní novinky.  

Že to neumíte? To není žádný problém! Naši zkušení lektoři vám vše ukážou a vysvětlí. Pomůžeme vám pochopit, co baví vaše ratolesti, navíc si budete moci konečně zahrát společně nebo proti sobě.

Celá akce je i soutěžní, takže se pobavíte a získáte hodnotné odměny! Pro nejlepší z nejlepších jsme připravili vouchery do vybraných obchodů v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč. Menší soutěže se budou konat v průběhu celé akce a tak téměř každý si odnese nějakou tu menší výhru.

Představíme vám více než 20 herních titulů. Proti sobě se tak utkáte ve hrách, jako jsou League of Legends, Fortnite, Injustice 2 nebo například Tennis World Tour. Rekordy pak budete překonávat ve hrách Monster Energy Supercross nebo Gravel. Dále budete moct vyzkoušet takové novinky, jako jsou např. Kingdom Come: Deliverance či Pure Farming. Neuniknete ani světu virtuální reality, kterou si budete moct vyzkoušet na vlastní (virtuální) kůží.

Tak neváhejte a dorazte! Těšíme se na vás a vaše spoluhráče 16. a 17. června od 11:00 do 18:00 hod. Vstup je zdarma. Najdete nás v jednorázové herní LanCraft Areně v přízemí OC Šestka vedle prodejny Albert.

Partnery akce jsou společnosti LanCraft, CZLAN a SkillZone.cz. Děkujeme!

https://www.oc-sestka.cz