Lázně Jupiter nabízí ozdravné procedury

Nabízíme všem návštěvníkům k výběru z více než 100 lázeňských procedur. Které z nich si zvolíte vy? Jedná se o samostatné procedury a lázeňské balíčky. Dopřát si můžete nechirurgický lifting, kosmetické služby a mnoho dalšího. Součástí lázní je vodní svět s bazény, whirpoolem a římskou parní lázní. V Lázních Jupiter Vám pomůžeme bojovat s celulitidou, bolavými zády a klouby. Zlepšíme křivky a tvary vaší postavy a navrátíme krásu pleti.  

Máte pocit, že se na vás valí povinnosti ze všech stran a že už to pomalu nezvládáte? Chtěli byste nabrat novou sílu a energii? Potřebujete alespoň na chvilku vypnout a toužíte být hýčkáni? Nečekejte na nic a vyrazte do Prahy. Luxusní lázně Jupiter připravily jedinečnou nabídku zahrnující více než 100 procedur. Užijete si hýčkání i zkrášlování. 

Kromě samotných procedur nabízí Lázně JUPITER i lázeňské balíčky s různým zaměřením. V intenzivní kůře kombinující několik technik, tak můžete rozproudit svůj lymfatický systém, zatočit s celulitidou a tukovými polštářky. Zbavíte se bolestí zad a i v jiných částech těla, nebo se necháte pořádně rozmazlovat od hlavy až k patě. U nás si můžete zakoupit permanentky nebo dárkové poukazy na lázeňské i wellness procedury, kterými uděláte radost svým blízkým, nebo zaměstnancům. Všechny tyto procedury a mnohé další si můžete vybrat, v rámci speciálních lázeňských balíčků a lázeňských programů. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje a co ho láká a na chvíli zapomene na všední starosti.

Jednotlivé procedury 

Lázně Jupiter přichází s velmi rozmanitou nabídkou, která uspokojí každého, kdo se chce nechat hýčkat. Současně potěší i ty, kteří se rozhodli zhubnout či chtějí jinak zkrášlit své tělo, i ty kteří potřebují pomoci při řešení různých zdravotních problémů. Velkou část nabídky tvoří masáže, a to klasické i méně známé exotické. Jednou ze specialit je chiromasáž, při které dochází k perfektnímu uvolnění oblasti páteře, dekoltu a současně i obličejových svalů. O této masáži se hovoří jako o zázračné: Byť trvá jen 20 minut, budete odcházet perfektně uvolnění a plní nové síly. Další specialitou je exotická Hammam masáž, při které se používá unikátní očistná pěna. Tato masáž pomáhá omlazovat celé tělo. V nabídce je podtlaková či speciální lymfatická masáž. Kromě masáží lázně nabízí i neinvazivní zkrášlující procedury. Mezi nejoblíbenější patří bezbolestná liposukce, pomocí které lze efektivně hubnout a současně tvarovat tělo. Navíc si při ní krásně odpočinete.

Lázeňské balíčky

Velmi zajímavé jsou lymfatické programy - speciální balíček, který zahrnuje pobyt a procedury, které přispívají k celkové očistě těla a podporují zlepšení zdravotního stavu. V nabídce se nachází i balíček „lázeňský drtič tuku", který obsahuje jen procedury zaměřené na hubnutí. Dále je to například Program „SOS" - první pomoc!, který je určen pro všechny, kteří trpí bolestí zad a šíje. V lázních strávíte pouhých 1,5 hodiny a budete odcházet jako znovuzrození. Dopřejte svému tělu i mysli to, co si skutečně zaslouží. Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku neodolatelných balíčků, určených pro vaše zdraví, krásu a relaxaci. Poskytneme vám speciálně sestavené programy z rukou profesionálů. Dostaňte se do formy s nabídkou šesti balíčků, které jsou balzámem pro tělo i duši. Nabízíme v nich dvě hodiny příjemně strávené v našich lázních, které jsou doslova nabité unikátními a efektivními procedurami.

http://www.laznejupiter.cz/jak-vam-muzeme-pomoci/ozdravne-procedury/