Právě se nacházíte:

Květiny do kanceláře

Je vědecky dokázáno, že květiny mohou zlepšit pracovní prostředí. Mají pozitivní vliv na pracovní výkonnost a snižují nemocnost zaměstnanců. Evropský občan stráví v průměru 90% svého času uvnitř pracovních a obytných budov. Proto je kvalita vnitřního prostředí velmi důležitá.

Jaký je tedy skutečný přínos pokojových rostlin? Zvyšují vzdušnou vlhkost (velký přínos v klimatizovaných budovách s omezenou možností přímého větrání zvláště během topné sezony). Čistí vzduch pohlcováním některých škodlivých látek, zejména těchkteré se postupně uvolňují z lepidel, tmelu a některých umělých hmot, kterým jste uvnitř budov neustále vystaveni. Během dne pohlcují CO2 a uvolňují O2 a snižují zátěž z elektronického smogu.

Naše společnost Kytka Trend s.r.o. působí na trhu od roku 1993. V současné době máme v péči několik tisíc květin, které jsme sami instalovali nebo převzali do péče v různých typech výsadby – v zemi, v hydroponickém substrátu, v klasické hydroponii a v květináčích se zavlažovacím setem Lechuza. Naší výjimečnou službou je mytí květin biologickými prostředky. Přesvědčte se o naší kvalitě sami.

http://www.kytkatrend.cz/