Prodej kytic k různým příležitostem

Jsme tady s Vámi již pátým rokem. Původně jsme se jmenovali Rosanet s.r.o. a pod tímto jménem jsme Vám představili v té době jeden z prvních on-line květinových obchodů, který s menšími úpravami dělal radost Vašim obdarovávaným až do nedávna.

Jsme tady s Vámi již pátým rokem. Původně jsme se jmenovali Rosanet s.r.o. a pod tímto jménem jsme Vám představili  v té době jeden z prvních on-line květinových obchodů, který s menšími úpravami dělal radost Vašim obdarovávaným až do nedávna.
 
V roce 2002 jsme se  příchodem nových členů do našeho týmu přetransformovali do společnosti abc květiny s.r.o.  a v duchu  našeho hlavního kréda “květiny jsou smíchem světa“ pokračujeme v naší práci, která si vzala  za úkol dělat lidem radost.
To se nám daří především pomocí celého našeho mladého, sympatického a hlavně usměvavého týmu, kvalitní prací, snahou vyjít kdykoliv vstříc a v neposlední řadě i stále se rozšiřující sítí našich poboček, které Vás již zdálky přivítají  květem žluté barvy, který se stal nedílnou součástí našeho loga, tedy nás.
 
abc květiny s.r.o.  poskytují  kompletní  květinové služby  našim zákazníkům. Jsme zaregistrováni V Holandské květinové kanceláři, která pravidelně seznamuje své květináře s novinkami a trendy v oblasti aranžování květin odbornými semináři, které naše floristky pravidelně navštěvují.
 
Naší hlavní činností však nadále zůstává DORUČOVÁNÍ KVĚTIN Vašim blízkým, kolegům, přátelům, rodině .. po Praze, celé  České republice a do celého světa, se kterým máme již více než 5leté zkušenosti, které jsme vložili do našeho nového, moderního, stále aktualizujícího se  květinového on- line obchodu.

http://www.abc-kvetiny.cz