Pracovníci České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo) v pondělí vstoupili do stávky. Veřejnoprávní média tak reagují na vládou schválený návrh zákona, který by od ledna zrušil koncesionářské poplatky. Peníze mají televize i rozhlas dostávat ze státního rozpočtu. Stávka se projevuje i ve vysílání, některé pořady začínají se zpožděním. Před budovami institucí se konají protestní akce, zaměstnanci se oblékli do černého.