Contours fitness pro ženy: Třicet minut třikrát týdně a jste v kondici

Revoluční řešení pro vás, které nemáte moc času a přesto chcete pro sebe něco udělat. Využijte Týden zdarma pro Vás. Stačí se objednat na první návštěvu.Určitě to všechny znáte. Práce, rodina, ,nákupy, ... kde si v tom shonu najít čas a chuť na zlepšení postavy a kondice? Contours má pro vás velmi elegantní řešení.

Revoluční řešení pro vás, které nemáte moc času a přesto chcete pro sebe něco udělat. Využijte Týden zdarma pro Vás. Stačí se objednat na první návštěvu.Určitě to všechny znáte. Práce, rodina, ,nákupy, ... kde si v tom shonu najít čas a chuť na zlepšení postavy a kondice? Contours má pro vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste zhubly, odreagovaly se a měly lepší náladu. Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut (skutečně!) a výsledky na sobě uvidíte velmi brzy.

Contours - to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenerkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk, hmotnost a kondici. Cvičení může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a střečinku (2 okruhy), cvičit však můžete jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání (s vyjímkou první návštěvy fitness Contours, na tu je třeba se objednat telefonicky). Stroje a aerobní stanoviště jsou vyvinuty speciálně pro ženy a každá rychle pochopí, jak je používat.

S ohledem na vaši kondici a případná zdravotní omezení s vámi vypracuje plán cvičení naše zkušená trenérka, která je vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy. Nabízíme vám útulné komorní prostředí a ryze ženskou společnost při plnění vašich cílů.

Contours vám pomůže zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví a uvidíte, že s tím přijde také lepší nálada, vyšší sebevědomí a snadnější zdolávání každodenních překážek.

Fitness centrum Contours
Bělohorská 126 /197
169 00 Praha 6
www.contours.cz

Fitness centrum Contours Praha 5
Na Zatlance 4
150 00 Praha 5
www.contours.cz