Sport Centrum Evropská

Jedno z největších a nejvšestranějších sportovišť v Praze s širokou nabídkou služeb pro veřejnost. Moderně zařízené prostory s kvalitním sportovním vybavením umožňují aktivní odpočinek, zábavu i relaxaci na špičkové úrovni.

Pět squashových kurtů zn. Fiberesin schválených pro soutěže Českou squashovou asociací vám umožní kvalitní hru. Navíc jsou využívané pro pořádání turnajů, ligy SCE a squashové školičky pro nejmenší.

Široká nabídka druhů aerobikových cvičení a kvalitní cvičitelky uspokojí jistě každou sportovně založenou ženu. Ke kvalitním posilovacím strojům v našem fitness patří i aerobní zóna vybavená stroji Technogym.

V novém spinningovém sále vám nabízíme 30 kol zn. Star Track spolu s kvalitně ozvučeným a větraným  prostorem.

Letošní novinkou je  Indoor Rowing – aerobní cvičení na veslovacích trenažérech zn. Concept 2 s trenérem a hudbou.

Další novinkou je hubnoucí přístroj Ultracontour  - bezbolestná forma lipolýzy pomocí vysoce fokusovaného ultrazvuku, jenž je tisíckrát intenzivnější než běžné ultrazvukové vyšetření. Je to šetrná metoda, která však umožňuje dosahovat žádoucích výsledků bez modřin a nerovností, typických pro operativní (invazivní) ošetření.

Poslední letošní novinkou je diagnostický přístroj In Body - analyzuje složení těla, poskytuje základní údaje o hmotnosti, BMI, podíl a hmotnost tukové tkáně, podíl a hmotnost vody v těle, hmotnost beztukové tkáně (svaly, orgány a kosti) v celém těle, výpočet denního bazálního metabolismu v kJ, kcal, segmentační analýza – samostatně pravá/levá ruka, pravá/levá noha, trup, procento tukové tkáně, hmotnost tukové tkáně, hmotnost svalstva a kostí.

Pro chvíle pohody a relaxace jsou vám k dispozici dvě bowlingové dráhy, tři solária, masáže, fyzioteraput a posezení ve spotovním baru. V našem obchodě na vás čeká velmi široký výběr squashových raket, sálové obuvi, squashových tašek a indoorového sportovního oblečení.

V neposlední řadě máte možnost zahrát si u nás stolní tenis či s trochou adrenalinu zdolat naší horolezeckou stěnu.

www.sportcentrumevropska.cz