Svůdné křivky ženského těla – to je Contours

V poslední době zaznamenáváme velký nárůst franšízových systémů zaměřených na zdraví a zdravý životní styl. Contours k nim bezesporu patří. Značka je na českém trhu 2,5 roku. Výsledky ukazují, že volba majitelů franšízové licence byla správná.

V poslední době zaznamenáváme velký nárůst franšízových systémů zaměřených na zdraví a zdravý životní styl. Contours k nim bezesporu patří. Značka je na českém trhu 2,5 roku. Výsledky ukazují, že volba majitelů franšízové licence byla správná. Po deseti letech podnikání v jiném oboru ukončili činnost a všechny karty vsadili na Contours. Nyní začínají prodávat franšízové licence a otevírat provozovny prvních franšízantů.

Ondřej Velc, master franšízant pro Českou republiku říká: „Každou franšízu musíte nejdříve vyzkoušet a potom adaptovat na místní podmínky. Franšízanty jsme začali hledat po dvou letech ověřených výsledků v našich provozovnách.“

Contours - to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk a váhu. Zacvičit vedle sebe si tak může studentka, maminka na mateřské, podnikatelka, zaměstnaná žena, nebo babička. Cvičení může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a střečinku cvičit je možné i delší dobu, bez omezení délky návštěvy, kdykoli bez plánování a objednávání. První hodinu je nutné si objednat předem, aby trenérka měla dostatek času věnovat se klientce, vše vysvětlit a ukázat.Cvičí se na 8 strojích a 8 aerobních stanovištích, vždy 45 vteřin na jednom.

Zkušená trenérka je přítomná po celou dobu návštěvy. Contours pomáhá zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví, zlepšit náladu, získat sebevědomí.
„Fitka pro nás nejsou konkurencí. Nabízíme kvalitní služby, na kvalitních strojích. U nás nenajdete levné hydraulické stroje, ale skutečné cvičení na míru. Naše posilovací stroje Contours, jsou uzpůsobeny přímo pro ženy, při nižším počtu cvičení získáte lepší a rychlejší výsledky . Stroje Contours mají na rozdíl od hydraulických strojů jak pozitivní tak negativní rezistenci. Posilujete tak jak při pohybu nahoru i dolů – maximalizujete Váš výsledek ze cvičení .V Contours máte jistotu , že každá minuta cvičení je využita na 100%. Stroje nastavujeme přímo na míru konkrétní klientky, což např. u hydraulických strojů není možné.“Díky kvalitním posilovacím strojům je také možné účtovat vyšší ceny členství než u „hydraulické konkurence. To v konečném důsledku přináší vyšší ziskovost klubů Contours.

http://www.contours.cz