Právě se nacházíte:

Zumba párty

Přijďte se naladit na letní pohodu hřejivými tóny latinsko amerických rytmů s certifikovanými lektorkami Zumby.

Kde: Sokol Dejvice, Bubenečská 4, Praha 6, 160 00 (metro Hradčanská) Vstupné: 180,- (obleč si růžové, žluté nebo zelené tričko/kalhoty/sponku do vlasů = 140,-)platba na místě Program: 15:00 - 15:30 registrace, 15:30 - 17:30 Zumba Lektorky : Katka Machová a Linda Görfölová Přihlášky zasílejte na zumbaskatkou@seznam.cz (jméno, příjmení, telefon)

Zumba ® pochází z Kolumbie stejně jako její zakladatel Beto Perez. Beto dříve vedl běžné hodiny aerobicu, ovšem na jednu z nic si zapomněl donést muziku. Nezbývalo mu tedy než použít kazetu svých oblíbených latinskoamerických písniček, kterou měl naštěstí v autě. Hodina měla obrovský úspěch, a proto Beto v těchto hodinách pokračoval, a tak vznikla Zumba®. Do USA se Zumba® dostala přibližně v roce 2001, do Evropy 2003 a v roce 2004 se Zumba® DVD prodávaly ve více jak 30 zemích. Nyní je Zumba® rozšířena na všech kontinentech kromě Antakrtidy.

Zumba ® je hodina aerobiku inspirovaná latinskoamerickými styly. Vyzkoušíte si základní kroky tanců jako je merengue, reagetton, cumbia, salsa, samba, flamengo a spoustu dalších. Každá písnička má svou jednoduchou sestavu z 3 - 5 kroků, které se střídají. Sestavy se opakují během několika hodin, takže si můžete pohyby zažít a hodinu od hodiny se zlepšovat. Proto se nemusíte obávat choreografie a náročných kroků - to není v Zumbě důležité:) Podstatné je, že se pobavíte, zapotíte, odejdete s dobrou náladou a nebudete se moci dočkat další hodiny. Důležitá je obuv určená na aerobic, pití a ručník. 

http://www.zumbaskatkou.cz