KinesisTM – dopřejte si volný a přirozený pohyb i mimo přírodu

Volcano Health Club nabízí kromě své široké nabídky strojů pro cvičení od Technogym také unikátní technologii KinesisTM

KinesisTM je systém, který umožňuje komplexní procvičení celého těla na čtyřech specifických modulech. Společnost Technogym, jež tuto unikátní koncepci vytvořila, vsadila na práci s odstředivou silou. Takové cvičení umožňuje tělu de facto nezávislý a velmi přirozený pohyb a dokáže zapojit větší množství svalových skupin současně.

Největší výhodu technologie KinesisTM vídíme v tom, že jsou během cvičení zapojeny hluboko uložené svaly, které se běžným způsobem jen těžko procvičí. Pevnost právě těchto svalových skupin zajišťuje správné držení těla a jeho rovnováhu. Výsledkem je pak přirozený postoj a dokonalá koordinace pohybu člověka“, řekl Zoltán Finta, výkonný ředitel Volcano Health Club s.r.o.

Práce s KinesisTM nabízí více než 200 základních jednotlivých cviků. Jejich variací lze pak dosáhnout nekonečného množství pohybů, čímž lze mimo jiné eliminovat stereotypní a občas i nudný trénik jak začínajících sportovců tak i špičkových atletů. Cvičení na KinesisTM také výrazně přispívá ke zlepšení výkonu při specifických sportech jako tenis, squash, golf, při všech bojových sportech, běhu či plavání. KinesisTM velkou měrou pomáhá všem, kteří se chtějí rychle dostat do skvělé kondice a zhubnout dvojnásobně efektivně za zlomek bežného času.

Konkrétně spočívá procvičení celého těla v tréninku na čtyřech speciálních modulech; modul Alpha zajišťuje cvičení tlakem dopředu, Beta – cvičení tlakem, Gamma – cvičení přítahem, Delta – cvičení dolních končetin. Svůj název si tento revoluční systém přinesl z řeckého pojmu označujícího „Volný pohyb“.

Kinesis naleznete jenom na jednom místě v celé republice, a tím místem je Volcano Health Club. Klienti mají možnost využít studiovou hodinu Volcano Kinesis Power program, nebo cvičit individuálně na základě předešlé instruktáže s osobním trenérem, nebo fyzioterapeutem.

Více potřebných informací a detailů naleznete na internetových stránkách:

www.volcanohealthclub.cz