Který pak Čech by hudbu neměl rád? Opera v Šárce 2011...

Starostka Městské části Praha 6 Marie Kousalíková si Vás dovoluje pozvat na již sedmé operní představení na místě původního přírodního divadla Šárka - tentokrát na operu B. Smetany Dalibor, která se koná 4. září 2011 ve 14,00hod.

Po dvou uvedeních Prodané nevěsty v letech 2005 a 2006, Rusalkách (2007 a 2008), Jakobínovi (2009) a Libuši (2010) letos zazní opera, která se tu ještě nikdy nehrála – Smetanova Dalibora.
 
V hlavních rolích opět vystoupí sólisté opery Národního divadla a Státní opery Praha pod vedením dirigenta Jana Chalupeckého.
 
Jak se k divadlu dostanete?
 
Autem
Po Evropské ve směru letiště u benzínové pumpy Agip doprava - ul. Vokovická, pak druhou ulicí doleva – ul. V středu až na konec k parkovišti koupaliště Džbán. Dál už pěšky po vyznačené cestě.
 
Tramvají
Tramvají od metra Dejvická na stanici Nádraží Veleslavín a odtamtud opět po vyznačené trase: ul.Vokovická, V středu a dál označenou cestou k divadlu. Počítejte s cca 30 minutami chůze.
 
Z konečné tramvají a stanice autobusu 119 Divoká Šárka (od McDonald‘s) do Šáreckého údolí (buď přes hradišťata nebo údolím kolem koupaliště, zahradní restaurace Dívčí skok a u Čertova mlýna lesní cestou do strmého kopce cca 200 m). Cesta bude viditelně značena.