Letní farmářské trhy na Kulaťáku „OCHUTNEJTE TRHY!“

Farmářské trhy na Kulaťáku proběhnou pravidelně jednou za 14 dní od 8 do 14 hod. Termíny: 24.7., 7.8., 21.8., 4.9., 18.9., 2.10., 16.10. Své chuťové buňky můžete uspokojit také v nové kavárně Farm Coffee Lány se spoustou sladkostí...

Farmářské trhy na Kulaťáku proběhnou pravidelně jednou za 14 dní od 8 do 14 hod. Termíny: 24.7., 7.8., 21.8., 4.9., 18.9., 2.10., 16.10. Své chuťové buňky můžete uspokojit také v nové kavárně Farm Coffee Lány se spoustou sladkostí, domácí zákusky od cukrářky Aleny Kirpalové z národního týmu cukrářů.

Šéfkuchař farmářských trhů Radek Příhonský z vybraných surovin z našeho trhu tentokrát připraví například: Sázené vejce na chlebu k snídani Lívance s ovocem a zakysanou smetanou pro děti Roasbeef v bylinkách s tzaziky Grilované hovězí steak, nebo Grilovaná rajčata s parmezánem pro gurmány.

Zajímavostí zůstává „vodní bar“ společnosti Veolia, kde se mohou návštěvníci trhu zdarma občerstvit čerstvou vodou s různými příchutěmi. Samozřejmostí už je dětský koutek plný soutěží a her.

Farmářské trhy na Kulaťáku, první z pražských trhů, jsou velmi oblíbené a navštěvované, proto jejich organizátoři zvažují od září pravidelné konání každou sobotu.

Další info: www.praha6.cz, http://www.farmarske-trhy.cz a http://www.facebook.com/farmarsketrhy