Soutěž na léto! MISS předzahrádka Prahy 6!

Soutěž na léto 2011! Zvolte nejkrásnější restaurační předzahrádku v Praze 6 a vyhrajte voucher na konzumaci! Nominujte také své kanditátky-předzahrádky z Prahy 6 na ocenění!

Vybírejte na http://www.facebook.com/misspredzahradka . Stačí kliknout na "To se mi líbí" u vybranného ALBA předzahrádky (seznam alb najdete pod odkazem "fotky" v levém menu). Tím bude Váš hlas započítán do soutěže. Vítězí předzahrádka, jejíž ALBUM získá nejvíce "To se mi líbí"! Můžete dát svůj "lajk" i více albům předzahrádek.

PLATÍ POUZE "TO SE MI LÍBÍ" U CELÉHO ALBA! NIKOLIV NA ZDI U PŘÍSPĚVKŮ OD SOUTĚŽÍCÍCH NEBO U JEDNOTLIVÝCH FOTOGRAFIÍ V ALBECH! PODÍLEJTE SE NA SOUTĚŽI!

Pokud víte v Praze 6 o nějaké restaurační předzahrádce, která není zobrazna v této nabídce, vyfoťte jí a vložte na zeď. Napiště k tomu název a adresu předzahrádky. Vytvoříme jí album a tím jí zařadíme mezi ostatní kandidátky na MISS PŘEDZAHRÁDKA!

Soutěž o nejkrásnější restaurační předzahrádku končí 31. 8. 2011. Poté proběhne vyhodnocení a bude oznámen vítěz. Vyhrává předzahrádka, která jejíž galerie získá největší počet "To se mi líbí". Hlasující budou slosování a výherce získá voucher na konzumaci!