Stříbrné basketbalistky na Petřinách

Unikátní příležitost pro milovníky basketbalu!Stříbrné basketbalistky ČR z mistrovství světa předvedou své dovednosti při střelbě na koš z různých vzdáleností. Nebude chybět ani střelba z poloviny hřiště! Střelecká exhibice reprezentantek ŽIVĚ na http://bambuser.com/channel/msalek pod odkazem BROADCASTS ve 14:40 hod.

Házet na koš budou M. Bednářová, K. Elhotová, E. Šujanová a T. Pecková. Která z nich má aktuálně nejlepší střeleck...ou formu?

Exhibice basketbalistek proběhne v rámci předání:
- basketbalového míče s podpisy, se kterým reprezentantky vybojovaly na mistrovství světa 2010 druhé místo (ve finále podlehly pouze reprezentantkám USA)
- části "stříbrné" palubovky s podpisy
- dopisu od prezidenta republiky Václava Klause
základní škole Petřiny-jih. Tato škola má totiž sportovní zaměření a je i basketbalovou líhní (mezi absolventy této základní školy je i hráčka reprezentace)

Program:
Odhalení "síně slávy" - "stříbrný" míč a část "stříbrné" palubovky
Školní vystoupení aerobiku
Minizápas dětí v basketbalu - v rolích trenérů obou týmů se představí reprezentantky ČR
Střelecká exhibice reprezentantek ČR. Házet na koš budou M. Bednářová, K. Elhotová, E. Šujanová a T. Pecková. Která z nich má aktuálně nejlepší střeleckou formu?
Autogramiáda reprezentantek ČR. Představí se Markéta Bednářová, Kateřina Elhotová, Edita Šujanová, Tereza Pecková, Eva Vítečková a Petra Kulichová!

www.praha6.cz