Vzdělávací program Pilates

Vzdělávací program Pilates s certifikací Kathy Corey - Kathy Corey Pilates Teachers Training Program slaví velké úspěchy ve Spojených Státech a účastníkům ve střední a východní Evropě vůbec poprvé nabízí jedinečnou možnost uceleného vzdělávání na všech Pilates strojích.

Tento vzdělávací program zakončený mezinárodní certifikací obsahuje celkem 600 hodin, od anatomie Core, dechu a páteře, přes detailní práci na všech typech originálních Pilates strojů (cadillac, reformer, combo-chair, ped&pull, lader barrel, spine corrector). Zahrnuje i osvojení precizní techniky cviků na podložce s pomůckami. Tréninková videa, učebnice a příručky s vysvětlením cviků a pohybových struktur jsou již součástí tohoto vzdělávacího programu.

Celý program probíhá v komfortně vybaveném studiu Pilates Czech (Praha 6)  s veškerými Pilates stroji, a poskytuje tak ideální zázemí pro mezinárodní komplexní vzdělávání.

Nechcete se vzdělávat? nevadí! Přijďte si s námi ZACVIČIT! Pořádáme také skupinové hodiny Pilates pro širokou veřejnost.

Datum konání: od 16.02.2011 09:00 do 21.02.2011 17:00
Místo konání: Nad Kajetánkou 134/9, Praha 6

Více na rezervace.pilatesczech.cz