Vánoční prohlídka Letiště Praha

Letiště Praha připravilo již tradiční vánoční exkurzi na sv.Štěpána a dále o vánočních prázdninách denně.Přijďte se podívat na Letiště Praha v zimním období, kdy uvidíte odmrazování letadel před startem, úklid letištních ploch, kdy se používá takové množství strojů, které nemůžete nikdy vidět pohromadě např. při úklidu měst a silnic.

Letiště Praha připravilo již tradiční vánoční exkurzi na sv.Štěpána a dále o vánočních prázdninách denně.

Přijďte se podívat na Letiště Praha v zimním období, kdy uvidíte odmrazování letadel před startem, úklid letištních ploch, kdy se používá takové množství strojů, které nemůžete nikdy vidět pohromadě např. při úklidu měst a silnic. O vánocích jsou exkurze připraveny již tradičně na sv. Štěpána a dále o vánočních prázdninách 27. - 30. 12. v dopoledních i odpoledních hodinách.

30. 12. je připravena i večerní exkurze od 17.00. V uvedené dny bude vždy prohlídka na Trase 2, kdy máte možnost podívat se i do Záchranné požární stanice letište, blíže k dráze na starty a přistání.

V některých dnech můžete vidět i letadla typu B747(Jumbo), B737, A330 a další typy. Všechny exkurze jsou doplněny odborných výkladem našich průvodců.

Na exkurze se můžete registrovat na www.prg.aero, na 26. a 27. 12. nejpozději do 22. 12.