Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci...

BTL zdravotnická technika, a.s., je společnost zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zdravotnických přístrojů a zařízení pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, estetickou medicínu, gynekologii a další lékařské obory.

Společnost BTL vyvíjí a vyrábí přístroje pro fyzikální terapii (elektroléčba, ultrazvuk, laser, magnetoterapie, rázová vlna), lymfodrenáž, vodoléčebné vany (hydromasážní celotělové vany, končetinové vířivé vany), nerezové vany, terapeutická lehátka, gynekologická křesla, přístroje pro pneumologii, kardiologi (EKG přístroje, holter EKG, holter TK (ABPM), ergometrie, spirometrie, defibrilátory, pacienské monitory, infuzní technika), přístroje pro praktické lékaře, přístroje pro estetickou medicínu (Exilis, neinvazivní terapie, elektro-akustická terapie, fototerapie, ultrazvuková terapie, lymfodrenáž). Tento vlastní sortiment je doplněn přístroji, které firma BTL zdravotnická technika distribuuje: např. přístroje pro wellness a fitness (kryosauny, solária, masážní přístroje), krátkovlnná a mikrovlnná diatermie, vodní lázně pro ohřev parafínů a rašelinových nosičů tepla, kolenní a ramenní motodlahy, infralampy, hydrocolon, inhalátory pacientské monitory, KTG, kolposkopy, mikroskopy, diagnostické ultrazvuky, invazivní lasery aj.       

Společnost BTL byla založena v roce 1993 (původně Beautyline, s.r.o.) jako výrobce myostimulátorů a elektroléčebných přístrojů. Postupem času společnost rozšiřovala portfólio svých produktů tak, že má nyní komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, gynekologii, ORL a další lékařské obory.

BTL klade vysoký důraz na technologickou vyspělost produktů, inovace, spolehlivost, snadné ovládání přístrojů a co nejvyšší komfort pro uživatele. Přístroje jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001, mají CE a FDA certifikáty. Společnost poskytuje standardně plnou záruku na přístroje po dobu 24 měsíců, u vybraných produktů i delší.

http://www.btl.cz