Pražští policisté ve čtvrtek pátrali po 35leté ženě s nožem, která v minulosti vyhrožovala sebevraždou i napadením. Žena se léčí na psychiatrii. Večer pražský policejní mluvčí Jan Daněk oznámil médiím, že ženu policisté našli v Braníku a zdravotníci ji odvezli do nemocnice.