Čeští hokejbalisté prohráli ve finále domácího mistrovství světa v Ostravě s týmem Spojených států 1:2 v prodloužení a získali potřetí za sebou stříbro. Američané slaví triumf poprvé, v čase 53:35 o tom rozhodl PJ Biagetti. Navázali na ženský tým, který v sobotu zdolal ve finále také české reprezentantky 1:0.